^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.02.2017 18:12
1957 переглядів
0 коментарів
Гороскоп від Ольги Соломки з 6 по 12 лютого

Тароскоп на тиждень з 6 по 12 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Є можливість кардинально щось змінити у житті, щоправда, це може бути пов’язано хоч із досить привабливими, але небезпечними речами. Приміром, вас заманюватимуть грошима, які добуті нечесним шляхом.

Тілець (21.04 – 20.05)

Грошовий дощ триває. Схоже на те, що ви чимось приваблюєте до себе різні фінансові можливості і пропозиції, які продовжують до вас надходити.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Секрет успіху цього тижня в тому, щоб бути задоволеними і вдячним за все, що у вас уже є. І отримаєте набагато більше. Словом, варто подякувати всесвіту за квітку на сусідському вікні як вам раптово подарують мільйон троянд.

Рак (22.06 – 22.07)

Роботи нині на вас навалиться більше, ніж будь-коли. Але не очікуйте на швидку винагороду. Головне – залишатися в своєму хорошому стані, тоді і гроші згодом отримаєте, і збережете нервову систему.

Лев (23.07 – 23.08)

Не варто сумувати за втраченим, що б то не було – старі стосунки, зобов’язання, робота чи захоплення. Ваше життя нині змінюється досить кардинально, тож сприймайте зміни як ознаку любові до вас.

Діва (24.08 – 22.09)

Ви відчуєте, що то значить – сила уяви. Варто вам буде відійти трохи вбік, відпочити, розслабитися і уявити те, чого ви найбільше хочете, як раптом вам вдасться втілити бажане в життя.

Терези (23.09 – 23.10)

Нині удача на вашому боці – можете вирушати в далеку путь, змінювати будь-що у вашому житті чи продовжувати займатися тим, чим і займалися. Вас цього тижня в усьому супроводжуватиме успіх.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Якщо вам здасться, що все навколо на вас тисне і немає виходу, зверніться до мудрої спокійної людини. Вам зараз конче потрібна порада знаючих людей – це пришвидшить ваш рух вперед.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Будете дещо знесиленими через навантаження і тиск, який на вас чинився тривалий час. Дайте гідну відсіч тим, хто на вас намагається їздити і отримайте підтримку в родини – ось рецепт успіху цього тижня.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Початок нового життя не забариться, тож сміливо вирушайте назустріч пригодам разом із вірними і розумними друзями. І не забувайте про золоте правило – як гукнеться, так і відгукнеться.

Водолій (21.01 – 19.02)

Доведеться трохи розім’яти м’язи – вас можуть перевірити «на слабо» і вам доведеться обирати, або тікати, або кидатися на амбразуру. Не сприймайте своїх критиків як нападників – вони роблять вас сильнішими.

Риби (20.02 – 20.03)

Цього тижня святкуватимете якусь важливу подію, що змінить ваш соціальний статус. А одруження це буде чи розлучення, нова посада чи звільнення з остогидлої роботи – це вже самі вирішуйте. Головне, що вам буде чому порадіти …

Прогноз для України.

Суспільство. Люди немов опинилися в якомусь застрої, немає рішучості, єдине, що можуть – це плисти за течією, куди винесе. Обставини складуться на користь матеріальних переваг – суспільство отримає якусь фінансову подачку.

Політика. Політично активний тиждень – давно вже пора братися за роботу. Але тут не побачимо нічого нового і прогресивного: знову обман, маніпуляції, красиві обіцянки, а насправді – пшик.

Економіка. Матимемо новини – відбувається прискорення економічних процесів і вихід із зовсім вже патової ситуації, словом, покращення, але дуже вже непомітне.

Міжнародні справи. Відчуємо полегшення – якісь страшилки щодо нашого майбутнього вже не будуть на нас впливати – за нас вступиться і скаже своє вагоме слово чуйна жінка. Але це не значить, що можна розслаблятися, навпаки – саме час закатати рукави і знову вирушити на підкорення чергових вершин у міжнародній політиці.

Ситуація на сході. Весь тиждень буде доволі складним, але й переломним – лише з 11 лютого намічається послаблення обстрілів і відновлення відносного миру.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.