^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.02.2017 9:35
2063 переглядів
0 коментарів
''Дашуківські бентоніти'' доводять до банкрутства

Ось уже майже два роки тривають спроби рейдерського захоплення ПАТ "Дашуківські бентоніти" в Лисянському районі. Колектив лихоманить, люди бояться втратити робочі місця.

"До яких тільки підступних способів не вдаються відомий в Україні рейдер Юрій Кирилов і колишній голова Лисянської районної ради Володимир Бесараб, щоб заволодіти нашим підприємством. А ось зовсім нещодавно взагалі перейшли межу допустимого, – каже голова профспілкового комітету Григорій Ляшенко. – Незаконно називаючи себе головою правління ПАТ "Дашуківські бентоніти" Бесараб направив листа до Державної служби геології та надр України, в якому просить відмовити у продовженні Спеціального дозволу №2447 від 23 квітня 2001 року через те, що відпала потреба у користуванні Дашуківської ділянки Черкаського родовища бентонітових глин. Навіть для маленької дитини зрозуміло, що відмова від одержання спеціального дозволу на видобуток бентонітової глини призведе до краху нашого підприємства. Як наслідок, на вулицю буде викинуто понад 250 працівників, до бюджетів усіх рівнів не надходитимуть грошові кошти, залишаться не вирішеними соціальні питання.

Трудовий колектив обурює той факт, що Кирилов, який має менше одного відсотка акцій ПАТ "Дашуківські бентоніти", майже відкрито здійснює рейдерське захоплення підприємства. Вони не розуміють споглядальну позицію влади.

"Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, закликаючи торік Верховну Раду України внести зміни до чинного законодавства, щоб посилити відповідальність за рейдерське захоплення підприємств, казав:

"Пішов на захоплення підприємства – одразу в тюрму. Чи не пора вже переходити від слів до діла?" – обурюється Григорій Ляшенко.

Григорій ДИШКАНТ