^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
30.01.2017 11:56
1953 переглядів
0 коментарів
Гороскоп від Ольги Соломки з 30 січня по 5 лютого

Тароскоп на тиждень з 30 січня по 5 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Незважаючи на те, що початок тижня буде досить проблемним, подальші події переконають вас у тому, що ви – таки везунчик долі. Можете випадково потрапити на важливий сабантуй, де обставини зіграють на вашу користь.

Тілець (21.04 – 20.05)

Очікуйте на грошовий дощ і підтримку з усіх боків. Нарешті ви отримуєте те, на що давно вже заслужили. Більше того, цілком можливі пропозиції щодо якоїсь гарної посади.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Енергії та наснаги цього тижня буде чимало, тож усі ваші плани і бажання збуватимуться на раз-два – встигайте тільки формулювати те, що хочете. Активізується романтична тема – хтось закоханий у вас може освідчитися.

Рак (22.06 – 22.07)

Ви будете цілком задоволені тим, що вас оточує, і насолоджуватися творчою роботою в колі приємних людей. Додайте в своє життя трохи впевненості і рішучості, можливо, цього тижня це вони вам знадобляться.

Лев (23.07 – 23.08)

Нині вам корисно побути на самоті для того, щоб зрозуміти якісь важливі речі щодо вашого оточення і особистого життя, щоб знайти нові сенси. Це триватиме недовго, невдовзі ви вже відчуватимете гармонію і любов.

Діва (24.08 – 22.09)

Зміни, що стануться цього тижня, можуть бути настільки вражаючими, що повністю змінять ваше життя. Спокійно сприймайте все, що з вами відбувається – в кінці шляху на вас чекають мир і радість.

Терези (23.09 – 23.10)

Справдяться ваші сподівання на стабільну і спокійну роботу, яка приносить і задоволення, і певний дохід. Вам раптом можуть запропонувати те, що ви колись собі уявили. Тож підтримайте віру в себе і в мудрість Всесвіту.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Завдяки вашій підприємливій жилці вам доведеться піднятися на певний фінансовий рівень з того затишного місця, де ви зараз перебуваєте. Наберіться мужності і зробіть цей рішучий крок у напрямку процвітання.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Вирушайте цього тижня туди, де вам колись було спокійно і добре, можливо, це місця вашого дитинства чи юності, там де все починалося. Наберіться там сил і наснаги, отримайте ще один шанс до зростання.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Протистояння, з яким ви зіткнетеся цього тижня, у більшості своїй, має надумані причини. Ви самі собі можете придумати перепони, а потім їх героїчно долати. Розслабтеся – і ви досягнете своїх цілей заввиграшки.

Водолій (21.01 – 19.02)

Хоча ви можете зіткнутися із невеликими матеріальними проблемами, проте, сприймайте їх філософськи – просто зараз у вас такий період. Скоро на вас навалиться купа роботи, а значить – і купа грошей.

Риби (20.02 – 20.03)

Вам доведеться зробити непростий вибір у ваших стосунках – або ви обираєте стабільність і відповідальність, або постійні сердечні проблеми, сльози, розставання, примирення та іншу емоційну нестабільність.

Прогноз для України

Суспільство. Входимо в трудовий ритм – роботи і навантаження буде чимало, тож залишайте час на себе та родину, аби не згоріти передчасно на роботі.

Політика. . Спостерігатимемо за руйнівними тенденціями. Наші політики ініціюють якісь законопроекти із черговими заборонами, що сприятимуть руйнуванню країни, а не її об’єднанню.

Економіка. Буде зроблено дуже важливий вибір щодо захисту національних інтересів, який сприятиме зміцненню економічного становище країни.

Міжнародні справи. Із сумом спостерігатимемо, як успіх сприятиме сусідам, а ми з голодними очима залишимося там, де і були, не просунувшись ні на крок вперед. Одне тішить – відповідні висновки таки будуть зроблені.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.