^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
23.01.2017 14:01
1981 переглядів
0 коментарів
Гороскоп від Ольги Соломки з 23 по 29 січня

Тароскоп на тиждень з 23 по 29 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Можете отримати пропозицію обійняти якусь досить високу посаду, але у вас буде чимало сумнівів у тому, навіщо це вам потрібно. Втім, рух нагору ви вже почали і певні честолюбні думки в голові вже плекаєте.

Тілець (21.04 – 20.05)

Вас не полишатимуть думки щодо пошуків кращого місця роботи, хоча зовні все буде досить стабільно, і навіть отримаєте якісь додаткові премії і натяки на просування в кар’єрі.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Тиждень почнеться із святкування якогось чималого досягнення, до якого ви тривалий час прагнули, і яке може зробити вас знаменитим. Не забудьте зробити висновки і запланувати подальші дії для розвитку своїх здібностей.

Рак (22.06 – 22.07)

Опинитеся в приємній компанії розумних і творчих людей, які вміють створювати креативну атмосферу. Там ви зможете відчути себе надзвичайно талановитими і усім потрібними.

Лев (23.07 – 23.08)

Великі спокуси можуть очікувати цього тижня на тих, хто розпоряджається родинними грошима чи бізнесом. Не спішіть вкладати гроші в якісь начебто вигідні справи, краще зачекайте і порадьтеся з фахівцями.

Діва (24.08 – 22.09)

Побачите поперед себе реальні обриси тієї мети, що давно вже собі намріяли. І, кинувши все, що вам заважає, вирушите вже до її реалізації. Не забудьте прихопити з собою людей, які допоможуть вам здійснювати задумане.

Терези (23.09 – 23.10)

Незважаючи на те, що вам дуже затишно у вашому родинному колі, хтось кине вам виклик своїм критичним словом, і це змусить вас піднятися з дивану і почати рухатися вперед, набираючи оберти.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Побудьте ще трохи вдома, більше поспілкуйтесь з рідними, наберіться від них сил. Адже всіх грошей не заробиш, а спілкування з людьми, які вас люблять, дадуть вам наснаги на майбутні звершення.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Нині на вашому боку справедливість. Той, хто замислив недобре, чи щось навіть зробив проти вас , буде покараний, а ви повернете втрачене. Тож не турбуйтесь даремно – кожен отримає своє.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Ви з гідністю подолаєте непросту ситуацію, коли вами намагатимуться маніпулювати. А загалом цього тижня ви можете святкувати щось дуже визначне у вашій родині, і доведеться це все організовувати саме вам.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сила вашого духу допоможе отримати перемогу у дуже важливій боротьбі. Тож почуватиметеся на коні, та ще й отримаєте винагороду за стійкість і винахідливість.

Риби (20.02 – 20.03)

Наберіться сил і відваги – від цього тижня ви почнете сходження до нових вершин у вашій кар’єрі. Не обійдеться без з’ясування стосунків і невеликих конкурентних ігрищ, але ваша мудрість допоможе оминути гострі кути.

Прогноз для України.

Суспільство. Досить потужний тиждень, коли всі впрягаються в роботу і з задоволенням трудяться, застосовуючи увесь свій потенціал, мізки і ділову хватку.

Політика. Схоже, що знову Надія Савченко (чи ще якась інша якась войовнича жінка) може вилізти на перший план і щось учудити, пов’язане із жестами доброї волі і щедрої душі, які вона демонструватиме, аби тільки потрапити на екрани і перші шпальти.

Економіка. Бізнес починає жити за новими законами, які обумовлені закручуванням гайок і жорстким пресингом. Наслідки ті самі – втеча у тінь і згортання проектів.

Міжнародні стосунки. Колесо фортуни, Ієрофант П, рицар ж. Цього тижня нам невимовно пощастить, несподівано навіть для тих людей, що в курсі процесів, що відбуваються. Тож будуть якісь причини для радості, але пов’язані вони із тим, що когось розвінчають, про когось правді вилізе назовні і ми від цього тільки виграємо.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.