^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
16.01.2017 20:14
1930 переглядів
0 коментарів
Гороскоп від Ольги Соломки 16 по 22 січня

16-22 січня: отримаємо чималі гроші від міжнародної спільноти, але з великими умовами і засторогами

Тароскоп на тиждень з 16 по 22 січня від Ольги Соломки.

Овен (21.03 – 20.04)

Досить вже відпочивати! Цього тижня вам належить прислухатися до інтуїції і врешті вибрати для себе дуже важливий напрям у житті, який буде визначальним найближчий рік.

Тілець (21.04 – 20.05)

Вам уже дещо набридло байдикування і ви радо сприйматимете ті грандіозні зміни у житті, що візьмуть свій початок цього тижня. Якась потужна особистість допоможе вам закласти підвалини нового вашого життя.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Тиждень обіцяє бути грошовитим. Ваші високі професійні якості будуть помічені та гідно оцінені суспільством. Але не зазнавайтесь – залишайтеся скромними і невибагливими. Ще не час смітити грошима.

Рак (22.06 – 22.07)

Перед вами відкривається чимало нових можливостей для здійснення ваших мрій і сподівань. У тому числі, для поліпшення вашого особистого життя, адже ваше серце давно готове для почуттів.

Лев (23.07 – 23.08)

Для вас все навколо немов поставлене на паузу – схоже, що ви все ще продовжуєте святкувати. І це зовсім не активний відпочинок, бо вставати з дивану зовсім не хочеться. Тим більше, що поряд щаслива і задоволена родина.

Діва (24.08 – 22.09)

Отримаєте звістку про те, що зовсім скоро може змінитися ваш звичний життєвий уклад, тож будьте готові до значних змін. Можливо, це буде пов’язано з вашим переїздом десь подалі від звичних місць.

Терези (23.09 – 23.10)

На вас очікує цілком робочий тиждень, коли ви потрапляєте в творчу галасливу атмосферу, навколо вас товчуться люди, яким від вас щось треба. І вам це подобається, бо ви просто розкошуєте у цій стихії.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Саме час зібратися з друзями і однодумцями, але не для того, щоб відпочити, а щоб попрацювати. Влаштуйте мозковий штурм, накидайте нових ідей про те, як цікаво і змістовно прожити цей рік.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Почуватимете себе затишно і спокійно, немов у раю. Поряд з вами – людина, яка вас розуміє і надихає на звершення, та й ті, що вас оточують, раді підтримати будь-яку вашу ідею і допомогти її втілити.

Козеріг (22.12 – 20.01)

У вас цього тижня немов якийсь потужний двигун ввімкнеться – сили буде стільки, що ви ладні гори звернути. А ще до цього додасться і удача, тож можете приступати до будь-яких звершень.

Водолій (21.01 – 19.02)

Саме час увімкнути мозок і почати працювати інтенсивніше, бо скоро буде ніколи – незабаром на вас очікують нові почуття. Уже цього тижня ви можете познайомитися з приязною людиною, що може стати початком роману.

Риби (20.02 – 20.03)

На вас навалюється ще більше роботи, але хай це вас не турбує, оскільки і винагороду за перенавантаження ви отримаєте відповідну. Справедливість таки візьме гору і ви рахуватимете чималі прибутки.

Прогноз для України.

Суспільство. Побачивши, що насправді сподіватися немає на кого – тільки на себе, люди все активніше цікавитимуться темами підприємництва і самозайнятості, проте, працюватимуть в тіні, не платячи податки, оскільки розчарувались у державі.

Політика. 6 ж, Ієрофант, Закохані П. Можливуо на політичній арені почуємо про підписання якихось спільних гучних угод між політичними силами. І це буде піднесено як шалену перемогу і успіх, хоч насправді вибирати там нема з кого…

Економіка. Чекаймо на агресивні дії з боку керівництва економічним блоком, бо владі не надто подобається, що відбувається. Нові рішення ще більше заганяють громадян у залежність.

Міжнарожні справи. Отримаємо якііь чималі гроші, але з великими засторогами і умовами, тому прихід грошей не надто потішить. Плюс до того, ще й діяч якийсь міжнародний заллє нам сала за шкуру.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.