^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.01.2017 21:43
434 переглядів
0 коментарів
З Мокрої Калигірки хворих повезуть у Шполянську лікарню

На жаль, у нас зараз немає свого травматолога. Точніше, він ще навчається в інтернатурі. Тому виникла потреба возити наших хворих в інші лікарні.

Частина жителів Мокрокалигірської об’єднаної громади хоче отримувати лікування у Шполянській лікарні.

"4 січня 2017 року на Шполянщину прибула делегація Мокрокалигірської об'єднаної територіальної громади, ─ пише сайт Шполянської районної ради, ─ для укладення договору на делегування коштів з бюджету Мокрокалигірської громади до бюджету Шполянського району. Пов'язана дана ситуація з тим, що значна частина жителів Мокрокалигірської громади воліє лікуватися саме на Шполянщині".

"Мені відома ця ситуація, – каже головлікар Катеринопільської районної лікарні Людмила Борецька. – Але йдеться лише про травматологічних хворих. На жаль, у нас зараз немає свого травматолога. Точніше, він ще навчається в інтернатурі. Тому виникла потреба возити наших хворих в інші лікарні. Катеринопільчанам, скажімо, зручніше добиратися до Звенигородки, а от мешканцям Ярошівки або Мокрої ─ до Шполи. Ми узгодили це питання із обласним центром екстреної медичної допомоги і вирішили його так, як буде зручніше людям. Якщо в людини серйозна травма, то допомогу треба надати чимшвидше".

Тетяна ІВАШКЕВИЧ