^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.01.2017 20:39
552 переглядів
0 коментарів
Тальнівська поліція допитує свідків у справі проти Януковича

У понеділок, 9 січня, лідеру тальнівських «свободівців» Віталію Шуляку зателефонували із місцевого відділку поліції.

– До мене подзвонили і сказали, що маю прийти до них на допит стосовно подій на Майдані 2013-2014 років. Кажуть хочуть, щоб розказав, хто і за які гроші їздив у Київ. Наголосили, що проходжу як свідок, – розповідає Віталій Олександрович.

Чоловік порадив правоохоронцям звернутися до нього офіційно, через повістку. Повістку Шуляку вручили майже відразу. Із неї видно, що він буде допитаний у кримінальному провадженні від 28 лютого 2014 року.

У Тальнівському відділенні поліції кажуть, що отримали доручення взяти свідчення від голів партій, які брали активну участь у Революції Гідності. Питатимуть, чи відомі їм прізвища місцевих організаторів антимайдану та «тітушок». «Батьківщина» уже дала свідчення.

Такий підхід до розслідування викликає низку запитань до поліції. Зокрема, усім відомо, що на антимайдан із Тального у Київ возили керівники партії регіонів та тодішні очільники району. Цікаво, скільки разів поліцейські викликали на допит колишнього голову адміністрації Миколу Бардадима, його заступника і за сумісництвом начальникавиборчого штабу Януковича Володимира Копійченка, заступника голови районної організації партії регіонів, борошномельного олігарха Олександра Короткова, чи хоча б секретаря районної організації партії регіонів Василя Мельника?

Складається враження, що силовики свідомо переслідують патріотів України на догоду принишклим «регіоналам» та їхгім московським хазяям.

Зауважимо, 26 грудня минулого року Віталій Шуляк написав у Facebook:

– Сьогодні дізнався, що на мене накатали заяву в поліцію. Заявник (він же ж і потерпілий, як я зрозумів) обвинувачує, що я виготовив і поширив листівку в якій вказано, що громадянин Бєлоногін (шеф-редактор газети «Рідна Земля», колишній палкий прихильник партії регіонів – «Новий Дзвін») нетрадиційної (якщо писати цензурно) орієнтації. Наклепницькими заявами мене не залякати, погано стараєтеся, «таваріщі». Усі листівки які я виготовляю – підписую.

Олександр ГРИГОРУК