^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
12.12.2016 12:42
1904 переглядів
0 коментарів
Гороскоп від Ольги Соломки на 12-18 грудня

Тароскоп на тиждень з 12 по 18 грудня від Ольги Соломки.

Овен (21.03 – 20.04)

Є велика вірогідність, що цього тижня ваші прибутки збільшаться – можете отримати якісь премії чи додаткові виплати з інших джерел. Спробуйте віддати десятину на благодійність – і побачите, що скоро отримуватимете ще більше.

Тілець (21.04 – 20.05)

Вам захочеться цього тижня втекти від усіх і сховатися у своїй печері, аби трохи відпочити і заспокоїтися. Скористайтеся цим часом для того, аби набратися сил і бути готовими для майбутніх викликів долі.

Близнюки (21.05 – 21.06)

У вас є всі підстави радіти життю – у вас народжуються нові ідеї, приходять нові ділові пропозиції, та й грошей стає все більше і більше. До того ж, маєте підтримку ділового і вправного чоловіка.

Рак (22.06 – 22.07)

Можете бути спокійними щодо ваших особистих стосунків – навколо вас гуртуються приємні люди, серед яких є чимало таких, яким ви подобаєтеся. І цього тижня багато хто з них висловить свої почуття.

Лев (23.07 – 23.08)

Можете видихати – всі ваші складності і неприємності цього тижня добігають кінця, якими б непростими вони не видавалися. І можна вже вирушати назустріч новому життю і новим пригодам.

Діва (24.08 – 22.09)

Ваша діяльність вимагатиме надзвичайних сил і уваги, але вам це подобається, оскільки ви насолоджуєтесь тим, що створюєте. Більше того, ви ще й вправно керуєте – собою та іншими.

Терези (23.09 – 23.10)

Життя настільки світле і приємне, що ви навіть не знаєте чого вам ще можна бажати. І вам слід знайти ще якусь ціль, якийь додатковий смисл для того, щоб було куди прагнути.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

На вас цього тижня очікують мандри. І якщо ви їх не заплануєте, то все одно доведеться кудись вирушати – як не крути, а рухатися доведеться. Причому, в компанії з розумним і рішучим приятелем.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Раптово у ваше життя увірвуться надзвичайні приємності – хтось на блюдечку принесе вам допомогу, як матеріальну, так і моральну. Умійте тільки виважено розпорядитися цим подарунком.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Зберігайте спокій і врівноваженість, хоч би хто вас підганяв з якимись благими намірами. Є ризик, що вас введуть у оману, тому перевіряйте всі документи і не зважайте на улесливі слова.

Водолій (21.01 – 19.02)

Може бути трохи складнощів на початку тижня – не бачитимете виходу, проте, скоро отримаєте цікаву пропозицію, яка допоможе встановити мир у душі, спокій у родині і достаток у гаманці.

Риби (20.02 – 20.03)

. Ви станете переможцем у протистоянні, де ви братимете участь, доведете своїм колегам свої професійні якості. Словом, ризикнете вступити в бій і справедливість буде на вашому боці.

Прогноз для України.

Суспільство. Розпач і зневіра цього тижня чомусь особливо пануватимуть в Україні. Вочевидь, вкотре зіткнемося із кричущим непрофесіоналізмом тих, хто має бути зразком фаховості.

Політика. Хтось високопоставлений із влади раптом виявить чималу агресію аж до руйнування певної системи. Можливо, будуть ліквідовані якісь сталі бюрократичні структури.

Економіка. Відбуватиметься проїдання того, що вже є з надією на те, що якимось чином гроші самі матеріалізуються в бюджеті. І це дуже прикро, це буде величезною поразкою – вже зайнятися святкуванням замість роботи.

Міжнародні стосунки. Знову проситимемо грошей і вішатимемось на більш сильних, ніби інфантильні маленькі діти, які ні на що не здатні. А грошей, до речі, знову дадуть.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.