^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.12.2016 16:32
1921 переглядів
0 коментарів
Гороскоп від Ольги Соломки на 5-11 грудня

Тароскоп на тиждень з 5 по 11 грудня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Цього тижня варто зменшити швидкості, заспокоїтися і прийти в гармонійний стан. Можливо, навіть трохи полінуватися, причому без почуття провини для того, щоб спокійно перечекати певний період.

Тілець (21.04 – 20.05)

Ваші домашні справи радуватимуть: в родині лад, спокій і порозуміння, родичі згуртовані і задоволені, ви сповнені відчуття радості і достатку. Залишається лише навчитися зберігати цей стан якомога довше.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ви досягнете тих цілей, що колись собі намітили, особливо це стосується фінансів. Достатку і грошей у вашому житті стане набагато більше, ви виходите на зовсім інший рівень добробуту.

Рак (22.06 – 22.07)

Тиждень може видатися уже спокійним і розслабленим. Саме в такому стані вам доведеться приймати важливе рішення щодо вибору напрямку. Наберіться сил і рушайте туди, де вам краще.

Лев (23.07 – 23.08)

Особисте життя вируватиме – ви готові відкрити серце, незважаючи на те, що багато разів обпікалися і страждали. Нині вам потрібно вже не брати, а віддавати свою любов, при цьому не перетворюючись на жертву.

Діва (24.08 – 22.09)

Хоч і доведеться чимало докласти зусиль на роботі, і отримати ще й критичні зауваження, проте потім все рухатиметься само собою – ви ніби запустили маховик, і в подальшому тільки пожинатимете плоди.

Терези (23.09 – 23.10)

Життя до вас повернеться досить приємним і веселим боком і додасть чимало приводів радіти. Можете навіть дещо пуститися берега – вас спокушатимуть грошима і не завжди здоровими розвагами.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Тиждень буде напруженим – закопаєтесь по голову в роботу, а на все інше просто не буде часу. Але всі ці зусилля будуть не марними – отримаєте чималу винагороду за свою працю.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Ділову пропозицію, яку вам цього тижня хтось принесе, варто сприйняти серйозно, бо вона вам може досить суттєво змінити життя. Візьміть собі у союзники розумного і досвідченого чоловіка.

Козеріг (22.12 – 20.01)

На вас очікує перевірка на стійкість – хтось намагатиметься вивести вас з рівноваги і вам доведеться зібрати себе до купи і показати все, на що здатні. Як наслідок – ставлення до вас стане зовсім іншим.

Водолій (21.01 – 19.02)

Один з найкращих тижнів – у вас зараз досить сил для того, щоб збувалися ваші найнеймовірніші бажання. Успіх чекатиме на тих, хто наважується розкрити свій потенціал і явити його людям.

Риби (20.02 – 20.03)

Перед вами стоїть завдання – максимально пришвидшити всі процеси, що стосуються вашої роботи, надихнутися на початок нових справ і отримати вже перші дивіденди.

Прогноз для України.

Політика. Популісти активізуються, та й у громадян підвищенні очікування манни з небес – щоб прийшов хтось хороший і повбивав усіх поганих, щоб дав грошей і погладив по голівці. Але ж так не буває…

Економіка. Ситуація вкрай складна, розвитку немає жодного, економіка в застійному стані, у влади є лише шалене бажання збагатитися і насолодитися тими грошима.

Міжнародні стосунки. Хоч грошей нам вкотре і дадуть, але цілком можлива поразка на якихось переговорних фронтах. Та й знову посилюється тиск на фронті.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.