^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.11.2016 13:02
1965 переглядів
0 коментарів
Гороскоп від Ольги Соломки на 28 листопада - 4 грудня

Тароскоп на тиждень з 28 листопада по 4 грудня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Серце, можливо, трохи краятиметься – ви побачите справжнє обличчя тієї людини, яку боготворили. Але це на краще, бо таким чином ви загартуєтеся і станете сильнішими.

Тілець (21.04 – 20.05)

Цей тиждень буде багатим як на гроші, так і на успішні проекти, де ви можете показати усі свої бійцівські якості. Тому, переповнені радісними емоціями, ви щедро ділитиметеся енергією, ідеями та грошима.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ваша діяльність набуває солідної фінансової ваги, і вам до того не треба докладати зусиль. Лежіть собі на печі – удача сама вам пливе в руки у вигляді грошей і корисних зв’язків.

Рак (22.06 – 22.07)

Розумна і рішуча жінка запропонує вам фінансово привабливу спільну діяльність і ця пропозиція може бути настільки успішною, що почнете займатися новими для себе напрямками.

Лев (23.07 – 23.08)

Ви нині готові ризикувати, але велика вірогідність того, що вас можуть обдурити. Тому тричі перевіряйте всі документи, замки, і не ходіть вечорами сумнівними місцями. Бережіть себе!

Діва (24.08 – 22.09)

Мир, Імператриця, туз ч. Особисте життя заграє новими фарбами і серце немов відкриється назустріч почуттям. Відчуття задоволення, достатку, переповненості від здійснення давніх мрій.

Терези (23.09 – 23.10)

В особистому житті ви вже зробили важливий для себе вибір і плануєте якісь подальші кроки. А в плані бізнесу очікуйте на надихаючу звістку, що сприятиме в подальшому вашому процвітанню.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Цей тиждень може стати пам’ятним. Ви проявите себе як дуже сильна, потужна особистість, професіонал, який досягає вершин слави, але гідно, без зайвої «зірковості» сприймає усі почесті.

Стрілець (23.11 – 21.12)

На вас очікують значні зміни, можливо, це буде аж занадто кардинально. Це може бути пов’язано із появою у вашому житті душевного друга, який може стати для вас справжнім учителем.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Вам нині так добре і спокійно, ви настільки задоволені життям, що може стати трошки нудно. Тому захочеться чогось нового, більш активного. Можливо, вас потягне у мандри.

Водолій (21.01 – 19.02)

Відчуйте плинність життя і спробуйте рухатися не всупереч чомусь, а ніби по течії, не опираючись. І побачите, що на вас очікує підтримка впливових людей і допомога всесвіту

Риби (20.02 – 20.03)

Спокійний період для того, щоб прислухатися до себе, усвідомити, що ви хочете, замислитися над тим, як будете досягати цілей і навіть спробувати щось робити в цьому напрямку.

Прогноз для України.

Політика. Розпочинається дуже важливий етап, про який буде голосно заявлено. Як ніколи до того, активно точитимуться розмови про дострокові перевибори як вихід із глухого кута.

Економіка. Гальмування усіх процесів, почнуться затримки з виплатами соціальних грошей. І це буде свідоме рішення, яке вважатиметься виходом з нагальної проблеми.

Міжнародні стосунки. Україну змушуватимуть до невигідних їй умов, спокушатимуть. Можливо, знову буде намагання підсадити на голку російського газу.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.