^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.11.2016 10:42
1128 переглядів
0 коментарів
Даша Молочева співає трьома мовами

1 та 4 листопада 11-річна Даша Молочева із Єрок стала лауреатом 1-го ступеня міжнародних конкурсів-фестивалів "Prague stars" (Прага) та"Wiener sterne" (Відень).

Даша співає на всіх святах у Єрках та Ватутіному

"Я навчаюся у Ватутінській дитячій школі мистецтв у 5 класі. Займаюся вокалом у класі Ольги Матвійчук. Дуже люблю свою вчительку. Вивчаю естрадні пісні. Співати почала ще в дитячому садочку. Мене помітила Наталя Польова. Я ще й у першому класі до неї ходила займатися, а з другого вже почала їздити у Ватутіне. Окрім вокалу, я вивчаю сольфеджіо, хоровий спів, музичну літературу та фортепіано. На фортепіано і вдома граю, і в школі. Найбільше люблю Лисенка та Чайковського. Інколи виконую чеські та українські народні пісні. Співаю майже на всіх святах у Єрках та Ватутіному. Пісні виконую українською, російською та англійською мовами. Стараюсь успівати в обох школах, у звичайній та музичній. Я відмінниця. Після уроків у Єрківській школі їду автобусом у музичну. Інколи сама, інколи з мамою, а інколи тато возить на машині. Так 5 днів на тиждень. Я вже звикла до подібного темпу. Іншого життя не уявляю".

"Суперники сильні, але я співаю краще"

"Часто беру участь у різних конкурсах: міжнародних, обласних, усеукраїнських. Маю багато нагород, грамот, кубків, медалей. Цього разу виступала на фестивалях "Віденські зорі" та "Празький зорепад" з піснями "Let it be" та "Old MacDonald" у молодшій віковій категорії, на обох здобула 1-ші місця. Я так часто виступаю, що фактично вже не хвилююся, звикла. Суперники були сильні, але я вірю, що співала і буду співати краще за них. Після цих конкурсів у мене залишилось море емоцій, усе було класно: екскурсії, національні страви, аквапарк. З усього мені запам’ятались найбільше поїздка в Краків, собор святого Віта у Празі, балкон, на якому Гітлер виголошував свої знамениті промови, та, звичайно ж, ─ аквапарк. Я їздила разом зі своєю вчителькою, з нами був ще театральний колектив "На біс" (керівник – Юлія Красільнік). Вони також зайняли у своїй віковій категорії призові місця: у Празі – перше й друге, а у Відні – два перших. З поїздки ми повернулись стомлені, але щасливі й задоволені".

"Хочу туди ще!"

"У квітні я виступала на конкурсі "Тріумф-Fest" (Черкаси). Там теж виборола 1-ше місце.

А в березні наступного року планую поїхати у Черкаси на фестиваль "Штурм". 2015-го я на ньому зайняла 1-ше місце і в нагороду отримала путівку в табір "Молода гвардія" (Одеса). Мені дуже сподобалося, відпочивала 24 дні. Там дуже смачно готують, гарні кімнати і головне – домашніх завдань немає, уроки по 30 хвилин, багато екскурсій, різні розваги, конкурси. Нас водили в оперний, у кіно, на прогулянки Потьомкінськими сходами. Хочу туди ще!"

"Рівняюся на Тіну Кароль"

"Мрію стати артисткою. Рівняюся на Тіну Кароль. Вона моя улюблена виконавиця. Трохи пізніше, як підросту, хочу взяти участь у конкурсі "Голос діти". Дуже б хотіла потрапити у групу Тіни".

Мама, Світлана Молочева доньку підтримує:

"Даші подобається сцена. Тож ми з батьком, як можемо, її підтримуємо. Ось і цю поїздку за кордон фінансували самі, без спонсорів. Вона з маленької звикла виступати, це її стихія. Через подорож до Чехії та Австрії я не хвилювалася. Знала, що Даша в надійних руках. Ольга Олександрівна ─ прекрасна вчителька і дуже добра людина".

Окрім Даші, Ватутінській дитячій школі є ким пишатися. Зокрема, одна з педагогів – Юлія Красільнік ─ на своїй сторінці "ВКонтакті" повідомила:

"Ну ось ми і повернулися в Україну) За плечима творчих людей з міста Ватутіне залишилася прекрасна подорож, участь у конкурсах, знайомство з чудовими та цікавими людьми, а ще екскурсії та пізнання європейської культури Чехії, Австрії та Польщі. Ми так довго чекали цієї поїздки, а вона, на жаль, так швидко закінчилася…будемо сумувати…До речі, у нас є перемоги) В м. Прага Чеської Республіки театр "На біс!" отримали 1 та 2 місце, Пюстонен Софія (флейта) – 1 місце, Молочева Даша (вокал) – 1 місце, Матвійчук Ольга (вокал) – 1 місце. В м. Відень (Австрія) театр" На біс!"- два перших місця, Бужанська Анастасія (вокал) – 1 місце, Молочева Даша (вокал) – 1 місце та Пюстонен Софія(флейта) – ГРАН ПРІ !Ми молодці! Йдемо далі, до нових звершень!"

Газета "Новий дзвін" і сайт "Вісті Черкащини" вітають талановиту молодь та їх педагогів з перемогами. Так тримати!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ