^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
25.10.2016 16:01
1091 переглядів
0 коментарів
Ігор Голота: ''Чутки про вбивство Володимира Рябого поліцейськими – маячня''

З’явилися нові подробиці у справі загибелі бійця АТО Володимира Рябого.

"У хлопця 20 жовтня був День народження, – пише в мережі "Фейсбук" родич загиблого, активіст Радикальної партії Володимир Проценко із Борисполя.

"У ніч з п'ятниці на суботу Володя зайшов в кафе навпроти райвідділу, де його побили нетверезі співробітники поліції. Приводом для бійки стало висловлювання поліцейських щодо псевдоатошників та добровольчого руху загалом. Побитого та скривавленого хлопця забрав дядько. Володя сказав, що це так не залишить та помститься. Першим ударив атошника "герой райвідділу" Потапов. Також у побитті приймали участь Юрпольський, Липовецький та Накоп’юк. Знаючи, що Володимир є інструктором із підривної діяльності, вказані поліцейські злякались та довели справу до кінця. Володю підірвали о 04 годині 30 хвилин двома саморобними вибуховими пристроями. Сусіди чули 2 сильних хлопка".

Дядько загиблого від коментарів утримується.

"Я працюю у військкоматі, тому коментарів не даватиму, – каже Сергій Грицай. – Востаннє я бачив Володю о першій ночі. Губи в нього були побиті".

Сергій Накоп’юк сам є учасником АТО. Він дивується такій версії.

"Повірте, ніякої нашої вини в тому нема. Подробиць не можу зараз розказати. Треба питати дозволу в начальника поліції".

"Я читав висловлювання Проценка, – каже начальник Тальнівської поліції Ігор Голота. – Це повна маячня. Він колотить батьками і, мабуть, готується до виборів. – У нас є висновок експерта. Ніяких слідів побоїв на обличчі Рябого не було. Насправді він прийшов п’яний. Вимагав у продавчині кафе не зачиняти бар. Вона попросила Сергія Накоп’юка, який теж там відпочивав, викликати поліцію. Той подзвонив дядькові хлопця, Сергію Грицаю. Грицай приїхав і забрав Володимира. За висновками експерта, побоїв у нього не було. Смерть настала від вибуху міни. У його будинку ще була зброя".

Володимир Рябий воював добровольцем на Донбасі. Був бійцем батальйону ОУН під командуванням Миколи Коханівського. Воював у підрозділі "Слобідська сотня". Перебував у найгарячіших точках – Пісках, шахті "Бутівка". Безпосередньо протистояв банді недавно ліквідованого Мотороли. Три місяці тому повернувся з війни. Неодружений, дітей не було.

Юрій СТРИГУН