^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
30.08.2016 11:40
1533 переглядів
0 коментарів
Загиблий Василь Івченко не цурався чорнової роботи

У Папужинцях Тальнівського району в середу об 11 годині поховають 20-річного Василя Івченка. Хлопець служив в артилерійських військах і загинув 28 серпня в Донецькій області неподалік від міста Бахмут. Василь зазнав осколкового поранення після мінометного обстрілу.

Сільська голова Алла Граділенко стверджує, що Василь сам попросився на війну.

"Він пішов служити по контракту в березні, а в серпні вже загинув. Вася був одружений. Мав жінку із села Березівка Маньківського району. Але життя в них не склалося. Може, через це й пішов на війну. Хтозн".

Колишній тренер ФК "Тальне" Федір Каплюченко пригадує Івченка як скромного, порядного хлопця.

"У папужинській команді "Славутич" усі хлопці були молоді й спортивні. Вася грав у захисті й півзахисті. Універсал. Не цурався чорнової роботи. Коли взимку треба було чистити поле від снігу, папужинські ніколи не відмовлялися".

"Навесні цього року підписав контракт із Збройними силами України,– пише односельчанка загиблого Таня Клейман у мережі "ВКонтакті". – До кінця травня навчався військовій справі у підготовчий частині "Десна" під Києвом. Там його хотіли залишити як інструктора, бо Василь показав себе з дуже гарного боку, проте хлопець рвався у бій і нічого не могло його спинити. Солдат 54-ї окремої механізованої бригади, артилерист, командир ЗУ-23. Мав незабаром поїхати до Німеччини на військові навчання і повернувся б звідти вже сержантом".

На сторінці Василя в мережі "ВКонтакті" є такий запис:

"Раніше я хотів поїхати жити за кордон, а тепер хочу лишитися в країні, яка не боїться влади і відстоює свої права! Слава Україні!"

Це вже шостий загиблий тальнівець у зоні проведення АТО. У 20014-15 роках не повернулися з війни Сергій Ярошенко, Євген Геш, Віталій Малиш, Віктор Мельниченко та Олександр Шевцов. На Майдані від кулі снайпера загинув Юрій Паращук.

Юрій СТРИГУН

Читайте також: Василя Івченка смертельно поранено під час мінометного обстрілу (оновлено)