Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.06.2017 0:06 Арина Андреева 126 переглядів 0 коментарів
Господарі поля мали беззаперечну перевагу.

За приз служили кубок і торт
15.04.2017 10:48 Олександр Гузовський 168 переглядів 0 коментарів
6 квітня у спортивній залі Тальнівської школи №1 відбулися змагання серед юнаків із волейболу на кубок РЕМу

Бронзовий успіх черкащанки
08.04.2017 15:26 Олександр Гузовський 81 переглядів 0 коментарів
У Міжнародному турнірі «UKRAINE INTERNATIONAL CUP» приймала участь Валерія Ярмоленко з Черкас

БУЖАНИ ЗДОБУЛИ КУБОК СВОЇ ЗЕМЛЯЧКИ
27.03.2017 13:32 Олександр Гузовський 91 переглядів 0 коментарів
В Бужанській ЗОШ відбувся волейбольний турнір на перехідний кубок дворазової дефлімпійської чемпіонки з пляжного волейболу, випускниці школи Олени Онокало.

Черкасець став володарем Кубку світу з біатлону і лижних гонок
24.03.2017 17:26 Олександр Гузовський 82 переглядів 0 коментарів
Національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору стала переможцем змагань Кубку світу.

Кікбоксери Черкащини здобули чотири нагороди на Кубку України
24.03.2017 17:20 Олександр Гузовський 90 переглядів 0 коментарів
17-19 березня 2017 року в м. Бровари відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO

На Катеринопільщині турнір на честь загиблого воїна-атовця
23.03.2017 12:35 Олександр Гузовський 154 переглядів 0 коментарів
Минулої суботи в Новоселиці Катеринопільського району відбувся турнір із футболу на честь уродженця села Дмитра Пономаренка, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Черкасець у складі збірної України здобув дві «бронзи» з фехтування на візках
22.03.2017 14:42 Олександр Гузовський 87 переглядів 0 коментарів
19 березня українські спортсмени успішно завершили виступи на Кубку світу з фехтування на візках, що проходив у м.Піза (Італія).

Оновлена зала Звенигородської ДЮСШ чекає на майбутніх чемпіонів
22.03.2017 14:31 Олександр Гузовський 137 переглядів 0 коментарів
Останнім часом зала Звенигородської ДЮСШ стає центром проведення найрізноманітніших змагань.

У Лисянці бійцями тхеквондо хочуть бути діти і жінки
17.03.2017 13:21 Варвара Котова 452 переглядів 0 коментарів
Діти хочуть бути, як Чак Норріси, а їх батьки, як не дивно, здебільшого жінки, ходять на тренування щоб мати відмінну фізичну форму.

''Колись тут був склад. Я в ньому зробив ремонт. Тепер мене звідти видушують''
21.02.2017 11:24 Варвара Котова 1496 переглядів 12 коментарів
Звенигородські кікбоксери посварилися з чиновниками.

Роман Сорока присів із вагою 205 кг
16.02.2017 10:36 Варвара Котова 1403 переглядів 0 коментарів
28-річний єрківчанин Роман Сорока став переможцем у кількох номінаціях чемпіонату з пауерліфтингу ''Open Sparta Championship UPC 2017'', що проходив 11 лютого у місті Хорол Полтавської області.

Футбольної команди в Тальному не буде
14.02.2017 9:45 Варвара Котова 277 переглядів 0 коментарів
Минулого року команди банально не було грошей, аби їздити на матчі. Футболісти роз’їхалися в інші райцентри й стали захищати кольори сусідніх команд.

''Навіть не віриться, що тут можна буде займатися, та ще й безкоштовно''
07.02.2017 16:17 Варвара Котова 1277 переглядів 0 коментарів
2-го лютого у приміщенні Катеринопільського районного Будинку культури відкрили тренажерний зал.

Микола Слободяник установив рекорд у шахах
02.02.2017 9:16 Варвара Котова 216 переглядів 0 коментарів
Микола Архипович не втратив жодного очка й показав стовідсотковий результат – 11 турів і 11 перемог. Такого не було за всю історію проведення змагань.

Слободяник захопив лідерство в шахах
30.01.2017 11:49 Варвара Котова 206 переглядів 0 коментарів
Микола Слободяник захопив одноосібне лідерство в чемпіонаті Тальнівського району з шахів

ФК ''Катеринопіль'' на чемпіонаті області перемогла ФК ''Матусів'' з рахунком 8-0
26.01.2017 17:26 Варвара Котова 245 переглядів 0 коментарів
Команда ''Катеринопіль'' з 12 очками та різницею забитих та пропущених голів 28-14 посідає 3 місце.

Шахісти чекають на завершення свят
02.01.2017 21:17 Варвара Котова 146 переглядів 0 коментарів
Змагання стартують 15 січня.

Катеринопільчанин Геннадій Джус виграв м’яча з автографами гравців ФК ''Динамо''
14.12.2016 21:14 Варвара Котова 441 переглядів 0 коментарів
Минулого тижня родина Джусів отримала ''Новою поштою'' перший новорічний подарунок